foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Eskiyi Getir, Yeniyi Götür !

Sıfır Bilgisayar ve Notebook Satışı

Bilgisayar ve Sarf Malzemeleri Tedariği

Bilgisayar, Notebook, Yazıcı Teknik Servisi

Kartuş-Toner Dolum ve Satış Hizmetleri

Get Adobe Flash player

JET BİLGİSAYAR, SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİ

Uygun fiyat ve kredi kartına taksitli ödeme seçenekleri ile istediğiniz özellik ve markalarda toplama bilgisayar, hazır pc, notebook/laptop, bilgisayar çevre birimleri , çok fonksiyonlu yazıcılar, tarayıcılar, yedekleme üniteleri, ups (güç kaynağı), modemler, kablosuz ağ cihazları, temel ağ cihazları, kablolama alt yapısı. satışı yapılır. Satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

DESKTOP - NOTEBOOK PC SATIŞI VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Bilinen tüm markaların satışı dışında, performans ve fiyat bakımından size en uygun çözümü istekleriniz doğrultusunda yapılandırıyor ve Uygun fiyat ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile hizmetinize sunuyoruz.

BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİ SATIŞ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

 

GIGABYTE ASUS INTEL AMD KINGSTON HI-LEVEL PALIT LABTEK POWER COLOUR FRIZBY QUECAVER MEDIA TP LINK POWER TIME THERMALTAKE COLOUR MASTER ASTROX vb. markaların bilgisayar bileşenleri toptan-parakende satış hizmeti sunulmaktadır.

ÇEVRE BİRİMLERİ SATIŞ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

AOL, PHILIPS, SAMSUNG, LG, A4 Tech, MICROSOFT, CANON, HP, CREATIVE, FRISBY, ZEBEX, ARGOX, SEAGATE, WD vb. markaların geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınız olan en iyi performanslı ürünler en uygun fiyat seçenekleri ile ...

AĞ VE MODEM CİHAZLARI SATIŞ, KURULUM VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

ZYXEL, AIRTES, TP LINK vb. markaların kablolu - kablosuz ağ cihazları, temel ağ cihazları, kablolama alt yapısı,bağlantı ekipmanları satışı ve kurulumu..

SARF MALZEME TEDARİĞİ

HP, CANON, SAMSUNG, LEXMARK, EPSON, PANASONİC, BROTHER, XEROX, OKI, vb. markaların toner ve kartuş tedariği, toner dolum, toner dram, toner chip, kartuş dolum, hizmetlerimiz ile yanınızdayız.